poniedziałek, 19 Lut 2018

Logowanie



Osiągnięcia
Osiągnięcia szkoły 2011/2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
czwartek, 08 marca 2012 17:43

II Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej w Zalewie pod patronatem Starosty Powiatu Iławskiego

I miejsce – Alicja Dubień kl. II a

III miejsce – Adrianna Majczyna kl. II a


VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej w Gdańsku

Wyróżnienie przyznane przez ZNP oddział w Gdańsku - Alicja Dubień kl. IIa


Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Mirona Białoszewskiego w Sztumie

II miejsce – Marlena Jędrzejak kl. I a

III miejsce – Klaudia Standarska kl. II b


II Olimpiada Języka Angielskiego w Sztumie

IV miejsce – Adrianna Majczyna kl. II a


Konkurs na bajkę w j. angielskim zaczynającą się od słów: „Once UPON o time ...”

Udział: Konrad Abramczyk kl. I a, Bartosz Czerski kl. III b, Alicja Dubień kl. II a, Natalia Balkiewicz kl. II a, Adrianna Majczyna kl. II a


I Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej – Stary Dzierzgoń

Grand Prix – Alicja Dubień kl. II a

II miejsce – Adrianna Majczyna kl. II a


Konkurs Rachmistrzów organizowany przez Bank Spółdzielczy w Sztumie

Udział w finale: Dominik Krzyżanowski kl. I b, Klaudia Ciach kl. Ib


XII Międzygimnazjalny Powiatowy Konkurs Ortograficzny

udział: Alicja Dubień kl. III a, Malwina Sikora kl. I c, Patrycja Dalecka kl. I b


Powiatowy Przegląd Potraw i Tradycji Wielkanocnych w Dzierzgoniu

I miejsce w kategorii Palma Wielkanocna


IV Powiatowy Konkurs Matematyczny – olimpiada przedmiotowa

VIII miejsce - Dominik Krzyżanowski kl. I b


Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

II miejsce indywidualnie – Mateusz Krawczyk kl. III a

II miejsce drużynowo – Mateusz  Krawczyk kl. III a, Łukasz Benedykciuk kl. II b

Adrian Cacko kl. III a


Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce  - Mateusz Krawczyk kl. III a


Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej

V miejsce - Mateusz Krawczyk kl. III a


Konkurs wiedzy o PATRONIE SZKOŁY „Żyj pełnią życia i daj żyć innym”

I miejsce - Michał Golińczak kl. II b

II miejsce - Katarzyna Bednarczyk kl. II a

III miejsce - Bartosz Przybysz kl. III b


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jak wypoczywać z trzeźwym umysłem”

I miejsce - Klaudia Ciach kl. I b

II miejsce - Aleksandra Biłas kl. I c

III miejsce - Maria Borowiec kl. I c

Wyróżnienie: Martyna Lubak kl. II b, Konrad Abramczyk kl. I a


Rejonowy Konkurs Biblijny w Kwidzynie

VII miejsce - Mateusz Krawczyk kl. III a

Poprawiony: środa, 13 czerwca 2012 20:58
 
Osiągnięcia Szkoły 2010/2011 II półrocze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Zięba   
piątek, 27 maja 2011 07:37
  • Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Czesława Miłosza

I miejsce - Iwona Chmielewska kl. III b i Paulina Lewandowska kl. III b

  • Powiatowa Gimnazjada w Piłkę Ręczną Chłopców

III miejsce drużyny

  • II Wojewódzki Konkurs Literacki "Pod ojczystym niebem" - klasy I-III gimnazjum

Wyróżnienie - Bartosz Czerski kl. II b

  • XI Międzygimnazjalny Powiatowy Konkurs Ortograficzny

I - miejsce Eliza Tumkiewicz kl. III b

  • Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

III miejsce - Norbert Letkiman kl. III b

IV miejsce - Janusz Całka kl. I a

 

  • III Powiatowy Konkurs Matematyczny "Liczby rządzą światem"

III miejsce - Szymon Karpiniak kl. I b

  • I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

IV miejsce - Eliza Tumkiewicz kl. III b

w pierwszej dziesiątce Bartosz Czerski kl. II b i Karol Downarowicz kl. III b

  • Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom"

I miejsce - Szymon Karpiniak kl. I b

II miejsce - Joanna Kosewska kl. III a

  • Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom"

Udział: Szymon Karpiniak kl. I b

  • Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

II miejsce indywidualnie - Mateusz Krawczyk

II miejsce drużynowo (Mateusz Krawczyk, Arkadiusz Abramczyk, Adrian Cacko)

Poprawiony: piątek, 27 maja 2011 18:11
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 2 z 2