poniedziałek, 19 Lut 2018

Logowanie



Osiągnięcia
Osiągnięcia szkoły 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
czwartek, 01 czerwca 2017 20:44

Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce chłopców
III miejsce dziewcząt

 

Powiatowa Gimnazjada w Unihokeja

II miejsce chłopców
III miejsce dziewcząt

 

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej

I miejsce dziewcząt
IV miejsce chłopców

 

Powiatowa Gimnazjada w Piłkę Siatkową

I miejsce dziewcząt
IV miejsce chłopców

 

Powiatowa Gimnazjada w Piłkę Nożną

I miejsce chłopców

 

Gminny Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy

I miejsce dziewcząt i chłopców

 

II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej

I miejsce - Nikola Dankowska
III miejsce - Aleksandra Sikora

 

Powiatowy Turniej PPOŻ

II miejsce – Jakub Mysiakowski
III miejsce – Aleksandra Gabriel

 

Powiatowy Turniej BRD

I miejsce – Weronika  Krauze
III miejsce – Radosław Chojnacki
I miejsce drużynowo – Weronika Krauze, Radosław Chojnacki, Jakub Śmich

 

Powiatowy Konkurs o Samorządzie Terytorialnym

IV miejsce - Lidia Malanowska

 

Udział w konkursach:

Konkurs Rachmistrzów org. przez BS w Sztumie: Paulina Ratyńska, Marcelina Dziwisz
XIII Wojewódzki Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej - Anna Maliszewska

Poprawiony: poniedziałek, 05 czerwca 2017 18:27
 
Osiągnięcia szkoły 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
środa, 20 kwietnia 2016 20:48

Powiatowa  Gimnazjada  w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce chłopców
II miejsce dziewcząt

 

Powiatowa Gimnazjada w Unihokeja

II miejsce chłopców
III miejsce dziewcząt

 

Powiatowa Gimnazjada w Piłkę Siatkową

III miejsce chłopców

 

Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnych Biegach Przełajowych

I miejsce chłopców
III miejsce dziewcząt
VII, VIII miejsce dziewcząt - bieg na 1000 m
V, VI miejsce chłopców - bieg na 1500 m

Powiatowa Gimnazjada w indywidualnej LA

I miejsce w rzucie oszczepem chłopców
I miejsce w biegu na 300 m chłopców
I miejsce w biegu na 600 m chłopców
II miejsce w biegu na 600 m chłopców
II miejsce w rzucie oszczepem dziewcząt
II miejsce sztafety chłopców 4x100
II miejsce w biegu na 100 m chłopców
III miejsce w rzucie oszczepem dziewcząt
III miejsce w biegu na 300 m dziewcząt
III miejsce w biegu na 1000 m dziewcząt
IV miejsce w biegu na 300 m chłopców
IV miejsce w rzucie oszczepem chłopców
VII miejsce w pchnięciu kulą chłopców
VI miejsce w pchnięciu kulą dziewcząt

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

I miejsce - Oliwia Jankiewicz

 

Powiatowy Przegląd "Koniczynka"

II miejsce drużyny chłopców w piłce siatkowej

 

Powiatowy Turniej PPOŻ

I miejsce - Radosław Letkiman
II miejsce - Jakub Kosuda
III miejsce - Anna Czerska
udział w Wojewódzkim Turnieju PPOŻ

 

Powiatowy Turniej BRD

I miejsce - Kacper Krauze
II miejsce - Weronika Krauze
III miejsce - Marcin Chojnacki
I miejsce drużynowo
udział w wojewódzkim Turnieju BRD

 

XII Powiatowy Konkurs Matematyczny

II miejsce - Jakub Kosuda

 

Powiatowy Konkurs "Matematyczno-przyrodniczy Czar Par"

I miejsce - Anna Czerska, Jakub Kosuda

 

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej w Mikołajkach Pomorskich

II miejsce

 

Udział w konkursach:

- rejonowy etap wojewódzkiego konkursu biologicznego - Alicja Glajch, Jakub Kosuda, Radosław Letkiman
- rejonowy etap wojewódzkiego konkursu chemicznego - Jakub Kosuda
- rejonowy etap wojewódzkiego konkursu matematycznego - Jakub Kosuda
- Ogólnopolski Konkurs „Wy(ko)miksuj się z dopalaczy” organizowany przez MEN
- Ogólnopolski Konkurs MEN „Książki Naszych Marzeń”
- Przegląd Twórczości Artystycznej - grupa taneczna "Poisn"

Poprawiony: poniedziałek, 05 czerwca 2017 18:27
 
Osiągnięcia szkoły 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
czwartek, 25 czerwca 2015 18:42

Konkurs Ogólnopolski ALCHEMIK

Złoty dyplom i wyróżnienie – Jakub Kosuda

 

Ryby naszych wód - konkurs PKPI i WP w Jerzwałdzie

III miejsce - Małgorzata Pułjanauskas

 

Tradycje szlacheckie Powiśla – Powiatowy Konkurs Historyczny

V miejsce - Ines Czarnak

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

III miejsce - Ines Czarnak

 

Powiatowy Turniej Wiedzy PPOŻ

I miejsce - Jakub Kosuda

III miejsce - Przemysław Hraj

V miejsce - Ines Czarnak

 

Wojewódzki Turniej Wiedzy PPOŻ

Finalista - Jakub Kosuda

 

Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

I miejsce drużynowo - Marcin Chojnacki, Radosław Chojnacki, Weronika Krauze

I miejsce indywidualnie - Marcin Chojnacki

 

Wojewódzki Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

VIII miejsce drużynowo - Marcin Chojnacki, Radosław Chojnacki, Weronika Krauze

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

III miejsce - Nikola Dankowska i Aleksandra Sikora

 

Wojewódzko–Metropolitarny Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Augusta Hlonda

I miejsce w etapie rejonowym - Krzysztof  Tadrało

 

Konkurs Powiatowy Matematyczno–Przyrodniczy „Czar -  par”

VII miejsce - Anna Czerska i Jakub Kosuda

 

Powiatowe  sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce  dziewcząt

IV miejsce chłopców

 

Powiatowa Gimnazjada w Unihokeja

II miejsce drużyny dziewcząt

II miejsce drużyny chłopców

 

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe

III miejsce - Alicja Glajch

VII miejsce - Kacper Krauze

VIII miejsce - Krzysztof Dziekoński

 

Powiatowy Przegląd w Mikołajkach Pomorskich

II miejsce drużyny siatkarskiej

 

Powiatowa Gimnazjada w LA

I miejsce w rzucie oszczepem - Damian Tomaszewski

II miejsce w biegu na 600 m - Damian Tomaszewski

III miejsce w rzucie oszczepem - Przemysław Hraj

II miejsce w biegu na 1000 m - Alicja Glajch

III miejsce w biegu na 300 m - Alicja Glajch

III miejsce w biegu na 600 m - Krzysztof Dziekoński

 

Udział:

- Wojewódzki  Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w Gdańsku - Sara Karpiniak, Małgorzata Pułjanauskas

- XII Powiatowy Konkurs Matematyczny - Anna Czerska, Ines Czarnak, Marek Czop, Cezary Kordan

- Konkurs Rachmistrzów - Dawid Statek, Weronika Krauze

- Spelling Piekarczyk – konkurs języka angielskiego w Elblągu - Alicja Glajch, Damian Bednarski

Poprawiony: czwartek, 25 czerwca 2015 19:06
 
Osiągnięcia szkoły 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
wtorek, 11 marca 2014 19:20

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

I miejsce dziewcząt
II miejsce chłopców

 

Powiatowa Gimnazjada w Unihokeja

I miejsce dziewcząt
II miejsce chłopców

 

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeja

III miejsce dziewcząt

 

Wojewódzki Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w Gdańsku

II miejsce - Konrad Abramczyk

 

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce - Konrad Abramczyk
III miejsce - Jakub Kosuda
IV miejsce - Ines Czarnak

 

Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej

IV miejsce - Konrad Abramczyk

 

Powiatowy Turniej Wiedzy o BRD

I miejsce drużynowo: Dominik Krzyżanowski, Marcin Chojnacki, Kacper Krauze

Indywidualnie:
I miejsce - Dominik Krzyżanowski
II miejsce - Marcin Chojnacki
IV miejsce - Kacper Krauze

 

Wojewódzki Turniej Wiedzy o BRD

V miejsce drużynowo: Dominik Krzyżanowski, Marcin Chojnacki, Kacper Krauze

 

"Spelling Piekarczyk" - konkurs języka angielskiego w Elblągu

II miejsce - Konrad Abramczyk
IV miejsce - Dominik Krzyżanowski

 

Ogólnopolski Konkurs "Alchemik"

Złoty dyplom i wyróżnienie - Dominik Krzyżanowski

 

Ogólnopolski Konkurs EKOTEST

wyróżnienie za zajęcie 12 miejsca - Marlena Jędrzejak


Powiatowy Konkurs Recytatorski o "Złote Usta"
zorganizowany przez Sztumskie Centrum Kultury i Komendę ZNP w Sztumie

wyróżnienie - Konrad Abramczyk, Aleksandra Biłas

 

Konkurs Kultury i Tradycji Szlacheckiej
zorganizowany przez Stowarzyszenie Samorządne Powiśle, Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim i Wójta Gminy Stary Targ

II miejsce - Ines Czarnak
III miejsce - Anastazja Czarnak
wyróżnienie - Konrad Abramczyk

 

Wojewódzko-Metropolitarny Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda - Księga Rodzaju
etap rejonowy

IV miejsce - Krzysztof Tadrało

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny - "Jak pomagać zwierzynie w lesie i na polach"

II miejsce - Anastazja Czarnak

 

X Powiatowy Konkurs Matematyczny

IV miejsce - Dominik Krzyżanowski

 

Powiatowy Konkurs "Matematyczno-przyrodniczy czar par" w Czerninie

III miejsce - Marlena Jędrzejak i Dominik Krzyżanowski

 

Powiatowa Gimnazjada w Indywidualnej LA

pchnięcie kulą:

III miejsce - Agata Dunia
III miejsce - Krystian Kryszczak

rzut oszczepem:

III miejsce - Damian Tomaszewski

bieg na 1000 m:

III miejsce - Alicja Glajch

sztafeta 4x100:

II miejsce - drużyna chłopców

 

Udział:

- Wojewódzki Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w Gdańsku –Marlena Jędrzejak, Aleksandra Biłas

- Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej zorganizowany przez Miejsko–Gminne Centrum Kultury w Zalewie - Marlena Jędrzejak, Konrad Abramczyk

- Konkurs Śladami Przeszłości organizowany przez IPN w Gdańsku (przygotowanie materiałów i nagranie filmu Akcja przesiedleńcza w powiecie sztumskim – Marlena Jędrzejak, Klaudia Standarska, Daria Rogocka, Konrad Abramczyk

- Ogólnopolski Konkurs Tesco Talent do niemarnowania

- Rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego – Marlena Jędrzejak, Konrad Abramczyk

- Konkurs Piosenki Anglojęzycznej w Dzierzgoniu - Marlena Jędrzejak, Konrad Abramczyk

- Konkurs na bajkę w języku angielskim w Gdańsku - Konrad Abramczyk

- Konkurs Rachmistrzów - Anna Czerska, Radosław Letkiman

- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych" - etap gminny

 

Konkursy Szkolne:

 

Szkolny Konkurs o Patronie Gimnazjum Publicznego w Przezmarku - Zygmuncie Steinborn

I miejsce - Dominik Krzyżanowski
II miejsce - Konrad Abramczyk
III miejsce - Joanna Chodyna

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii 2014"

I miejsce - Marlena Jędrzejak, Konrad Abramczyk
II miejsce - Dominik Krzyżanowski
III miejsce - Cezary Kordan

 

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce - Konrad Abramczyk
II miejsce - Klaudia Standarska
III miejsce - Dawid Nowicki, Marek Czop

 

Szkolny Konkurs Recytatorski "Jesteście nadzieją świata,jesteście moją nadzieją" - Jan Paweł II

I miejsce - Konrad Abramczyk
II miejsce - Alicja Glajch
III miejsce - Ewa Stando

 

Szkolny Konkurs Wiedzy - "Życie i Pontyfikat Jana Pawła II"

I miejsce - Anastazja Czarnak, Ines Czarnak
II miejsce - Krzysztof Tadrało

Poprawiony: poniedziałek, 07 lipca 2014 16:17
 
Osiągnięcia szkoły 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
czwartek, 11 lipca 2013 10:38

III Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej zorganizowany przez Miejsko – Gminne Centrum Kultury w Zalewie

Grand Prix - Alicja Dubień, kl. III a

III miejsce – Adrianna Majczyna, kl. III b

 

IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej w Gdańsku

II miejsce - Aleksandra Biłas, kl. II a

 

Wojewódzki Konkurs Odkrywamy Talenty na Pomorzu (IV edycja) - finał powiatowy

Wyróżnienie za pracę plastyczną - Konrad Abramczyk, kl. II a

 

XXXVI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - eliminacje powiatowe

II miejsce indywidualnie – Łukasz Benedykciuk, kl. III b

II miejsce drużynowo - Łukasz Benedykciuk, kl. III b, Dominik Krzyżanowski, kl. II b, Dawid Nowicki, kl. I b

 

II  Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej pod patronatem Starosty Sztumskiego i Wójta Gminy Stary Dzierzgoń

I miejsce - Alicja Dubień, kl. III a

III miejsce  - Adrianna Majczyna, kl. III b

 

Wojewódzki Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej w Gdańsku (IX edycja)

II miejsce w kategorii recytacja - Aleksandra Biłas, kl. II a

 

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej w Mikołajkach Pomorskich

II miejsce drużyny

 

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Finalista - Szymon Karpiniak, kl. III a

 

Gminny Turniej BRD – kategoria szkół gimnazjalnych

I miejsce – Łukasz Benedykciuk, kl. III b

II miejsce – Dominik Krzyżanowski, kl. II b

III miejsce – Dawid Nowicki, kl. I b

 

Wojewódzki Konkurs Literacki w Gdańsku  Pod ojczystym niebem

II miejsce oraz wyróżnienie Światowego Związku Armii Krajowej – Alicja Dubień, kl. III a

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom

III miejsce - Szymon Karpiniak, kl. III a

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski o Złote Usta zorganizowany Przez Sztumskie Centrum Kultury i Komendę ZHP w Sztumie

III miejsce w kategorii recytacja poezji i prozy – Aleksandra Biłas, kl. II a

 

Ogólnopolski Konkurs ALCHEMIK

Złoty dyplom – Szymon Karpiniak, kl. III a

Srebrny dyplom – Natalia Balkiewicz, kl. III b

 

Międzywojewódzki Konkurs Plastyczny „Płazy i ich środowisko życia”

II miejsce - Anastazja Czarnak, kl II b

Wyróżnienie – Ines Czarnak, kl. I a

 

II Międzyszkolny Przegląd Potraw Wielkanocnych w Dzierzgoniu

Najlepsza prezentacja stołu wielkanocnego

 

Konkurs Szkolny Zygmunt Steinborn - Patron Gimnazjum Publicznego w Przezmarku

I miejsce – Karolina Słowik, kl. III a

II miejsce – Michał Golińczak, kl. III b

III miejsce – Aleksandra Piecek, kl. III a

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Rosji

I miejsce - Michał Golińczak, kl. III b

II miejsce – Dominik Krzyżanowski, kl. II b

III miejsce – Sara Karpiniak, kl. I b

 

Udział w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym Lwiątko

Udział w XI Powiatowym Przeglądzie Grup Tanecznych, Wokalnych i Solistów KONICZYNKA 2013

Poprawiony: czwartek, 11 lipca 2013 11:13
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2