środa, 19 Gru 2018

LogowanieGimnazjaliści zakończyli rok szkolny 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
czwartek, 28 czerwca 2018 18:30

Uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęliśmy od wprowadzenia sztandaru po raz ostatni przez Agatę Kwiatkowską, Oliwię Jankiewicz i Dawida Wójcika. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i zawieszeniu flag odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu. Następnie głos zabrał pan dyrektor Mariusz Makowski. Życzył wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji oraz podziękował za miniony rok.

 

 

Wychowawcy klas trzecich wręczyli świadectwa absolwentom naszej szkoły oraz listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas drugich.

 

 

Głos zabrał również Wójt Gminy Pan Marek Turlej, który jak co roku ufundował nagrodę dla najlepszego absolwenta gimnazjum oraz dla ucznia, który uzyskał najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym. W tym roku szkolnym najlepszą absolwentką, jak również uczennicą z najlepszym wynikiem z egzaminu  gimnazjalnego okazała się Agata Kwiatkowska z klasy III b. Następnie rozdano nagrody i podziękowania dla uczniów, którzy swoją pracą i zaangażowaniem godnie reprezentowali imię naszego gimnazjum.

 

 

Po części oficjalnej przyszedł czas na pożegnanie absolwentów. Ze swoją częścią artystyczną wystąpili uczniowie klas drugich. Na końcu głos zabrali uczniowie klas trzecich, którzy podziękowali wszystkim za wspólne trzy lata w murach gimnazjum. Nie obyło się bez wzruszeń i ukradkowo ocieranych łez.

 

 

Po uroczystości wszyscy uczniowie udali się na mszę świętą, a następnie pojechali do domów na upragnione wakacje.

 

Najlepsi uczniowie w naszym gimnazjum to:

Klasa II a:

Ratyńska Paulina - 5,30

Kowalewska Anna - 5,07

Klasa  II b:

Dziwisz Marcelina - 5,23

Gapys Karolina – 5,15

Dawidiuk Natalia - 4,92

Paluch Oliwia – 4,85

Letkiman Aleksandra – 4,85

Klasa  III a:

Letkiman Amelia - 5,50

Borowiec Magda – 5,44

Jankiewicz Oliwia – 5,33

Wójcik Dawid – 4,89

Jurkiewicz Dżesika - 4,83

Klasa  III b:

Kwiatkowska Agata - 5,67

Kwiatkowski Hubert – 5,53

Chałat Aleksandra – 4,88

 

Uczniowie ze 100% frekwencją:

Chmielewska Sara

Marut Wiktoria

Andruszko Aleksandra

Poprawiony: czwartek, 28 czerwca 2018 19:06