wtorek, 21 Sie 2018

LogowanieRachmistrzowie w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
piątek, 10 marca 2017 20:06

Dnia 8 marca 2017 roku odbył się, jak co roku w naszym gimnazjum, Konkurs Rachmistrzów organizowany przez Bank Spółdzielczy w Sztumie. Uczniowie klas pierwszych zmagali się z zadaniami przygotowanymi przez nauczycieli matematyki, każdej ze szkół biorących udział w konkursie. Zadania dotyczyły obliczeń procentowych, jak i również pojawiły się pytania związane z działalnością Banku Spółdzielczego w Sztumie. Uczestnikami szkolnych eliminacji byli: Dziekońska Dorota, Paluch Oliwia, Dawidiuk Natalia, Dziwisz Marcelina, Mysiakowski Jakub, Lubak Nikola, Kowalewska Anna, Ratyńska Paulina, Gapys Karolina i Gawan Patrycja. Do finału konkursu zostaną wybrane dwie osoby, które w kwietniu będą reprezentować naszą szkołę w Sztumie. W tej chwili czekamy z niecierpliwością na wyniki.

 

Poprawiony: piątek, 10 marca 2017 20:10