poniedziałek, 21 Maj 2018

LogowaniePowiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
poniedziałek, 30 maja 2016 21:43

28 kwietnia 2016 r. drużyna w składzie Weronika Krauze, Marcin Chojnacki, Kacper Krauze reprezentowała naszą gminę na Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Czerninie.  Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny – wyłonione z gmin powiatu sztumskiego.

 

 

Turniejowe zmagania rozpoczęły się o godz. 1000. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego. W drugiej części pokonywali rowerem specjalnie przygotowany tor przeszkód, wykazując opanowanie umiejętności jazdy rowerem.

Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna. Zajęliśmy pierwsze miejsce i to my będziemy reprezentować powiat sztumski na szczeblu wojewódzkim.

Również indywidualnie:

I miejsce zajął Kacper Krauze

II miejsce zajęła Weronika Krauze

III miejsce zajął Marcin Chojnacki


 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim w Garczynie.

Poprawiony: piątek, 03 czerwca 2016 19:54