wtorek, 21 Sie 2018

LogowaniePrzezmark boxing night PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Szmelter-Ubramek   
poniedziałek, 16 listopada 2015 21:23

Dnia 07 listopada 2015 roku o godzinie 1700 odbyło się nieoficjalne przyjęcie pierwszaków do zaszczytnego grona gimnazjalistów, czyli otrzęsiny. Nasza sala gimnastyczna przemieniła się tym razem w ring, a tytuł przewodni imprezy brzmiał „Przezmark boxing night”. Po wprowadzeniu na ring pierwszoklasistów i powołaniu jury w składzie: dyrektor szkoły p. Mariusz Makowski, przewodniczący samorządu uczniowskiego Radosław Letkiman i absolwentka gimnazjum Olga Malanowska, które bacznie śledziło przebieg imprezy, rozpoczęliśmy nasze zmagania.

 

 

Pierwsze zadanie polegało na nakarmieniu swojego kolegi kaszką. Wszystko było by proste gdyby nie fakt, że trzeba to było zrobić z zawiązanymi oczami i w rękawicach bokserskich. Jak się później okazało nie tylko tę konkurencję trzeba było w nich wykonać. Musieliśmy przejść w nich również tor przeszkód z kubkiem mleka oraz przesypać mąkę łyżeczką z jednego do drugiego pojemnika.

 

 

Nie łatwe zadanie miały również nasze kochane panie wychowawczynie, czyli Pani Anetka i Pani Iwona. Po założeniu rękawic bokserskich przystąpiły do ubijania białek na czas. Były niesamowicie skupione i wykonały zadanie perfekcyjnie.

 

 

Kolejna konkurencja polegała na przeczytaniu wiersza. Dla utrudnienia musieliśmy to uczynić w ochraniaczach na szczęki. Było niesamowicie śmiesznie i większość nie zrozumiała ani słowa.

 

 

Przyszła kolej na sprawdzenie siły płuc męskiej części naszego grona. Zadanie polegało na przedmuchaniu za linię jak największej ilości piłeczek pingpongowych. Dziewczyny dopingowały swoją klasę krzycząc i piszcząc ile sił. Chłopcy pokazali klasę. Żeńska część grona przystąpiła zaś do przeciągania liny. Były zacięte i twarde. Nie szybko udało się wyłonić zwyciężczynie.

 

 

Po konkurencjach przyszedł czas na zaprezentowanie przez klasy pierwsze przygotowanego wiersza, plakatu oraz tradycyjnego już ogona, który musiał mierzyć minimum 3 metry. Następnie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i Pan dyrektor dokonał rytuału odcięcia ogonów. Po naradach jury wyłoniło zwycięską klasę i przyznało nagrody - złoty i srebrny pas oraz słodkie upominki.

 

 

Po części oficjalnej przyszedł czas na długo wyczekiwaną dyskotekę. Bawiliśmy się rewelacyjnie dzięki cudownym nastrojom i super muzyce przygotowanej przez naszych niezastąpionych DJ-ów. Oby więcej takich imprez Puszcza oczko

Poprawiony: poniedziałek, 16 listopada 2015 23:07